Witamy na naszej stronie internetowej!

„uderzył dzwon i bije dzwon Pożaru dzwon na trwogę. Hej zbiórka! W lot ze wszystkich stron zbiegamy się w drogę! przez ramię sznur , na głowę kask i topór w skrach migota. Gdzie łuna , gdzie posępny blask. Strażacka tam robota choć huczy płomień , bucha dym , snop iskier w oczy bije , w zmaganiu jak w żywiole swym Ochoczy duch żyje. W płomieniach , żarach umiej trwać nie ugiąć się przed klęską a zawsze będzie dzielna Strażacka brać – zwycięska!”

images

Jedna odpowiedź na „Witamy na naszej stronie internetowej!

1. Przepraszam za komentarz nie na temat, ale to bardzo ważne.
    Co roku w Przemyslu organizowane jest pochód Ukraińców
    na którym jawnie czczą zbrodnicze organizacje OUN i
    UPA które okrutnie zamordowały 200 000 Polaków na kresach w czasie II wojny
    światowej. Idą z czerwono czarną banderowską flagą.
    To jest jawne plucie Polakom w twarz za przyzwoleniem zdradzieckich
    władz Przemysla. Powiedzmy temu stop, to wstyd i hańba.
    Podpiszcie petycję, link załaczony. Jeżeli czujesz się prawdziwym Polakiem i patriotą podpisz petycję
    i udostępnij link dalej, np na swoim Facebook-u. Zamordowane kobiety i dzieci na Wołyniu przewracają się w grobach
    kiedy święto zbrodniarzy UPA odbywa się na terenie Polski!